הדברת צרעות

הדברת צרעות הינה תחום מקצועי המצריך ידע וניסיון מקצועי. מיותר לציין כי ללא הידע הדרוש, התמודדות עם קן צרעות עלולה להיות מסוכנת ולחשוף אתכם לעקיצות מרובות.

כאשר קחו בחשבון שמלבד היותן מסוכנות, עקיצות של צרעות הרבה יותר כואבות מעקיצה של דבורה.

לחברה המתמחה בהדברת צרעות תהיה שיטת עבודה יעילה להתמודדות עם הנושא, מה גם שלרשותה עומד כל הציוד הנדרש להדברה והיא תוכל לספק עבורכם מענה יעיל, מהיר ומקצועי. 

הדברת צרעות מקצועית - כיצד?

צרעות

היות וצרעות פחות פעילות בשעות הלילה, לרוב, הדברת צרעות מקצועית תתבצע בשעות הנ"ל. כך העבודה תוכל להיעשות במקצועיות וביעילות, תוך מזעור הסכנה למינימום האפשרי.

בשלבים אלו, היכרות עם עולם הצרעות ונקודות התורפה שלהן הוא הכרחי ולכן, חברה אשר עוסקת כבר שנים רבות בתחום תדע כיצד לשלב בהדברה ידע מקצועי.

כאשר אנו משתמשים בביטוי קן צרעות, אנו עושים זאת כדי לתאר מקום שבו מתקיימת פעילות שלילית ואכן כל קן צרעות טומן בחובו סכנה, אם לא יודעים כיצד להתמודד אתו נכון.

במהלך הדברת צרעות, המדבירים משתמשים בביגוד מגן כדי להתקרב לקן בביטחה, ורק לאחר מכן, מרססים חומר מתאים אל תוך הקן על מנת להשמיד את הצרעות.

ואם לא מוצאים את קן הצרעות?

הדברת דבורים

ישנם מקרים בהם אנו יודעים שיש קן צרעות באזור אך לא יודעים את מיקומו המדויק.

במקרים כמו אלו, הדברת צרעות תתבצע על ידי פיזור פיתיונות של מזון בשרי כדי להרגילם לפיתיון ורק לאחר מכן מוסיפים חומר הדברה או רעל כדי לקטול אותן ואת הקן כולו.

הצרעות נושאות את הרעל אל הקן וכאשר המלכה ושאר הצרעות ניזונות, הרעל חודר אל גופן והן מתות.

בכול אופן, לאחר הדברת צרעות יש לאטום את הקן לחלוטין, כמו גם את האזור שבו הוא נבנה, על מנת למנוע את התפתחותו של נחיל צרעות נוסף באותה הנקודה.

כיצד בוחרים חברת הדברה מתאימה?

בעת הדברה בכלל – וגם הדברת צרעות בפרט – יש לשים דגש רב על בטיחות הדיירים.

קל וחומר על בטיחותם של כל חיות המחמד אשר מתגוררות בבית ויותר מכל – על הקטנטנים המסתובבים במתחם.

לכן חשוב לבחור חברה המבצעת הדברת מזיקים מקצועית ובעלת ניסיון רב שנים בתחום, על מנת שזו תדע להתאים את שיטת ההדברה לסוג המזיקים תוך התחשבות בתנאי השטח ובמגבלות הקיימות בעת העבודה.

במקביל, חשוב לוודא כי החברה פועלת על פי התקנים והוראות הבטיחות בתחום וכי היא משתמשת בחומרי הדברה בטוחים אשר מאושרים על ידי משרד הבריאות והמשרד להגנת הסביבה.
לאלו שיש אלרגיה לעקיצת צרעה המצב הוא הרבה יותר מסוכן ודורש הדברת צרעות באופן מיידי ובטוח.
אל תנסו להתמודד עם קן צרעות לבדכם ואם נתקלתם בריכוז של צרעות בקרבת ביתכם – זה הזמן להתקשר לחברה שמתמחה בביצוע הדברת צרעות מקצועית ולהחזיר את החיים לשגרה!