אנו מבצעים הדברת עסקים כנגד כל סוגי המזיקים השונים הנמצאים בעסקים כגון: משרדים, חנויות, עסקי מזון, מפעלים ועוד. ברובם הגדול של המיקרים, ההדברה הינה סטנדרטית כנגד תיקנים ונמלים אולם לעיתים נדרשת הדברה גם עבור מזיקים נוספים כגון תיקן גרמני, עכברים, חולדות ועוד.

לנו היכולת לטפל בכל סוגי המזיקים  והמכרסמים הנמצאים בעסקים. אנו מספקים שירות מלא ואחריות אמיתית.

הדברת מסעדה – ברובן הגדול של המסעדות  אנו נתקלים במזיקים כגון תיקנים (בעיקר תיקן גרמני), מכרסמים, ומעופפים. הדברת בדרך כלל, מסעדה דורשת טיפול חודשי קבוע כדי להתגבר על בעיית המזיקים ואנו עושים זאת באמצעות ג'לים, מלכודות ורעלים למכרסמים.

הדברת עסקים דורשת ברוב המקרים טיפול בשעות לא מקובלות ואנו ערוכים לכך בהתאם. כל מה שנדרש הוא ליצור עימנו קשר ואנו נתאם מועד מתאים עבורכם.

הדברת מסעדה

הדברת משרד – ברוב המשרדים שבהם אנו מטפלים, הבעיה העיקרית היא נמלים בדרך כלל אולם ישנם גם מזיקים נוספים כגון: תיקנים (וגם תיקן גרמני) ומכרסמים.

בשונה ממסעדות, הטיפול כנגד מזיקים במשרד הוא קל ואת התוצאות רואים במיידי. צורת הטיפול העיקרית היא ריסוס לאורך כל הפנלים בתוספת ג'לים במקומות נגועים וגם הצבת מלכודות.

הדברת משרדים

הדברת חנות – אמנם כל חנות דורשת טיפול שהוא ייחודי עבורה אולם ברובם הגדול של המיקרים אנו מטפלים בעיקר בבעיית תיקנים ומכרסמים. הטיפול אמנם קל בעיקרו ולעסק של מזון אנו מספקים בדרך כלל שרותי הדברה חודשיים.

הניסיון שלנו בהדברת חנות הוא רב ואנו יודעים לטפל היטב בכל סוג של בעיה. נסו אותנו ותראו תוצאות תוך זמן קצר.

הדברת חנות

רוני המדביר מספק שירותי הדברת עסקים מקצועיים לכל סוגי המזיקים השונים ולכל סוגי העסקים ואם אתם מחפשים פיתרון לבעיה כלשהיא בעסק שלכם – אנו בהחלט יכולים לעזור.  במקצועיות, בהגינות ובמחיר מנצח.

אל תהססו להתקשר אלי ישירות וביחד אנו נפתור כל בעיה.