איתור וניטור

הדברת נמלת האש - ניטור

עוד לפני שאנו מבצעים הדברת נמלת האש הקטנה, אנו אמורים לנטר ולזהות את המזיק וזאת כדי לבצע הדברה נכונה ויעילה לאותו הסוג של המזיק המטריד.

עקב גודלה הקטן והזעיר של נמלת האש הקטנה אנו נתקשה לראות אותן ולכן השיטה הטובה ביותר היא להכין מלכודות פשוטות בעזרת מקלות קטנים כמו של ארטיק או סוג מקלות אחר.

יש לטבול את המקלות האלו במשהוא מתוק כגון דבש או ריבה או חמאת בוטנים ואז לנעוץ את המקלות באדמה כאשר החלק המרוח יבלוט החוצה.

אנו נמתין קצת, ולאחר יום או יומיים אנו יכולים לגשת לאותם המקלות ולבחון אילו סוגי נמלים הגיעו אליו.

במידה ואתם עושים זאת בעצמכם וקשה לכם לזהות את סוג הנמלים, אתם יכולים להכניס את המקלות עם הנמלים עליו לתוך ניילון סגור או אטום ולהעביר אלנו או לכל מדביר אחר לזיהוי ואבחון.

כמובן שאפשר גם לצלם ולשלוח אלינו את התמונה לזיהוי.

הדברת נמלת האש

ההדברה בגינה מחוץ לבית נעשית בדיוק כמו הדברת נמלים רגילה אולם יש לשים לב שהיא נעשית באמצעות פתיונות רעילים בצורת גרגרים אשר מיועדים לפגוע ולהדביר גם את נמלת האש הקטנה.

יש לשים לב לסוג הרעל בפיתיון מכיוון שלא כל סוג מתאים לקטילה של הנמלה הזו. הגרגרים האלו הם פיתיון רעיל עם השהייה מכיוון שהוא אמור להיאסף מהגינה על ידי הפועלות אשר יכניסו אותו אל תוך הקן ובכך ירעילו את המלכה וגם את יתר הדיירים בקן.

רק עם חיסול המלכה אנו נוכל לומר שפתרנו את הבעייה.

הדברה בתוך הבית תבוצע באמצעות ריסוס חומר קוטל חרקים מתאים בכל הפנלים בבית ובתוספת ג'ל ייעודי באם נידרש.

הדברת נמלת האש - מחיר

בביצוע הדברה כנגד נמלת האש מחיר ההדברה משוכלל לפי מספר גורמים בדיוק כמו הדברת נמלים סטנדרטית: גודל הגינה שצריכה לעבור טיפול הדברה. רמת הנגיעות בגינה, סוג החומר שבו מבצעים את ההדברה, משך האחריות, האפשרות של טיפול נוסף במסגרת האחריות ועוד.

בהזמנת הדברה מחיר ההדברה הינו חשוב אולם חשוב יותר שהמבצע יהיה מוסמך ואמין ושיהיה זמין במקרה והבעיה לא נפתרה ונדרש טיפול נוסף.