הדברת נמלים בבית מחייבת ביצוע הדברה מלאה בכל הבית ולא רק במקום מסויים. נכון שברוב המקרים אנחנו נמצא אותם בעיקר במטבח, אולם הן יכולות להימצא בכל מקום שבו יש מים או מזון, כגון אמבטיות, שירותים וגם חדרי ילדים שבדרך כלל נוהגים לנשנש חטיפים בחדרים שלהם ומשאירים פירורים על הרצפה.

הדברת נמלים בעצמך ושיטות "סבתא" אינן פותרות את הבעיה ולכן נדרשת פעולה של מדביר שיתן "נוק אאוט" לנמלים.

הדברת נמלים מקצועית על ידי מדביר מוסמך יכולה להיות לפעמים פעולה פשוטה מאוד אולם במקרים מסוימים היא תהיה קשה יותר לביצוע מכיוון שקן הנמלים עלול להימצא  מחוץ לבית. אם זה המקרה, אזי המדביר צריך לאתר את הקן הזה ולחסל אותו. אחרת, הקן ימשיך להיות פעיל ויתכן שהנמלים יחזרו לבית תוך זמן קצר מאוד לאחר ההדברה.

אנו  מבצעים הדברת נמלים מקצועית וזאת רק לאחר שסרקנו את אזור הפעולה ווידאנו את מקור הבעיה. 

הדברת נמלים בבית
הדברת נמלים בגינה

הנמלים הם בין המזיקים הנפוצים ביותר  בטבע אולם אנו נמצא אותם גם במקומות אחרים כגון דירות, בניינים, משרדים, עסקים וכן בכל מקום אחרשבו הם יכולים למצוא מים ומזון.

אמנם לנמלים יש גם תפקיד חשוב וטוב בטבע שאינו מסכן אותנו כלל אולם אנו לא מעוניינים בנוכחותן אצלנו במטבח או בכל מקום אחר בבית.

מתוך אלפי זני נמלים הידועים בעולם כולו, בישראל ישנם על פי הערכות כ350 סוגים שונים של נמלים ורובם הגדול אינו מזיק לנו כלל.

הנמלים נוהגות לחיות במושבות גדולות ולנהל "חיי חברה" במושבה סגורה ומלוכדת ובעלת היררכיה של מלכה ופועלות וגם חיילים שמגינים על הקן. 

בשנים האחרונות פלש אלינו זן חדש של נמלים והוא נמלת האש הקטנה. נמלה זו באורך של כ 2מ"מ גורמת לנו למטרד רציני מאוד בעקיצותיה המכאיבות ובהתפשטותה המהירה והנרחבת  בכל רחבי הארץ.

הדברת נמלים מקצועית

השלב החשוב ביותר בביצוע הדברת נמלים הוא קודם כל איתור הקן וזיהוי וודאי של סוג המזיק. ישנם סוגים רבים של נמלים וזיהוי המזיק הספציפי חשוב לנו מאוד כדי להתאים את סוג הטיפול.

בדרך כלל, הדברה משולבת היא זו שתניב לנו את התוצאות האפקטיביות ויעילות ביותר  בבואנו לפתור בעיה של נמלים. 

שילוב של ריסוס חומר קוטל חרקים אשר יידבק לגופן של הנמלים וכך הוא קוטל אותן במהירות. החומר הזה הוא שאירתי ונשאר לאורך זמן עד קטילתן של כל הנמלים במרחב הביתי.

בבתים צמודי קרקע, אנו ממליצים בנוסף להדברה בתוך הבית, לפזר בגינה חומר מגורען נגד נמלים כדי לוודא שלא ייכנסו אל תוך הבית.

הדברת נמלים מקצועית

הדברת נמלים עם ג'ל

הדברת נמלים עם ג'ל

לפעמים מבקשים לבצע הדברה ללא ריסוס בגלל שיש תינוקות בבית או חיות מחמד רגישות ועוד.

במקרים כאלו, אנו ממליצים על ביצוע הדברה באמצעות ג'ל ייעודי כנגד נמלים. הג'ל הזה, הינו בטוח לחלוטין לדיירי הבית וגם לחיות המחמד ועם תוצאות נהדרות בתוך הבית.

את הג'ל אנו נזריק בפתחים של קיני הנמלים ומקומות הקינון שאותם איתרנו וזיהינו עוד בשלב הניטור. המטרה שלנו היא שהנמלים יאכלו את הג'ל הרעיל ויאספו אותו אל תוך הקן.

ברגע שהצלחנו להחדיר את הג'ל אל תוך הקן (בעזרת הנמלים), אנו נצליח בכך לחסל את המלכה ואת המושבה כולה.

שלב נוסף בהדברת נמלים היא שמירה על סניטציה ברמה גבוהה וזאת כדי שפעולת ההדברה תימשך לאורך זמן רב.

יש לאטום מקומות מסתור עבור הנמלים כגון חריצים וסדקים וכמובן לדאוג לניקיון הבית ולהימנע מלהשאיר עודפי מזון או אריזות פתוחות של מזון.

הדברת נמלים בעצמך

השלב הראשון בביצוע הדברת נמלים בבית הוא קודם כל לאתר ולזהות את פתחי הקן השונים של הנמלים וזאת כדי שתוכלו לדעת היכן הם מסתתרים.

כך אתם גם תדעו היכן להדביר ולקבל את התוצאות הטובות ביותר להדברת הנמלים. את מרבית הקינים אתם תמצאו קרוב לוודאי באזורים שבהם קל לנמלים למצוא מזון כגון המטבח או פינת האוכל אולם גם בחדרי הילדים אתם תמצאו לפעמים נמלים באם הילדים נוהגים לנשנש שם אוכל או חטיפים מדי פעם.

מקום נוסף שבו הנמלים אוהבות להימצא הוא המרפסת בייחוד אם יש שם עציצים.

כדי למצוא את הקן בעצמכם, אתם יכולים להניח כמות מזערית של פירורי לחם בכמה מקומות ולאחר שעה או שעתיים אתם תוכלו להבחין בשיירת הנמלים שהגיעה לפירורים האלו וכך תוכלו לעקוב אחריהם עד לפתח הקן או מקום החדירה שלהם מבחוץ אל תוך הבית.

הדברת מזיקים בבית באמצעות תרסיסים ביתיים שונים יכולה להוות פתרון נקודתי לטווח קצר אולם ברוב המקרים לא תחסל את הנגע עד תומו.

הדברת נמלים בגינה יכולה להיעשות באופן עצמאי על ידי פיזור גרגרים שניתנים לרכישה בחנויות ייעודיות והן אכן מהוות סוג מסוים של פתרון אולם לא תמיד זה ייתן מענה מקיף לכל בעיית הנמלים בבית.

הדברת נמלים בעצמך

הנמלים מטרידות ואתם נואשים לפיתרון? אנו כאן כדי לספק לכם שרות מהיר, איכותי, יעיל ובמחיר משתלם. אנו לא חוששים להראות לכם את המחירים שלנו! 

בעת ביצוע הדברת נמלים אתם תקבלו הנחיות בטיחות מהמדביר, מתי ניתן לחזור למקום לאחר ההדברה וכמובן, גם תעודת אחריות בכתב.

אנו ממתינים לכם.

מחירון להדברת נמלים

הדברת דירה 3 חדרים

240
  • מתנה ג'ל נגד נמלים בארונות המטבח

הדברת דירה 4 חדרים

260
  • מתנה ג'ל נגד נמלים בארונות המטבח
הנמכר

הדברת דירה 5 חדרים

280
  • מתנה ג'ל נגד נמלים בארונות המטבח