הדברת מזיקים – רוני המדביר מספק שירותי הדברה ולכידה לכל סוגי המזיקים הקיימים אשר מהווים לנו מטרד ופוגעים באיכות חיינו. אתם יכולים לנסות ולחסל את המטרד בעצמכם אולם אם הם לא נעלמו אזי הפתרון יהיה להזמין מדביר מקצועי ולא לסבול יותר מהמטרד.

אנו ממליצים לכם לא לקחת שום סיכון ולוודא שהמדביר אכן מוסמך ובעל רשיון הדברה מהמשרד להגנת הסביבה.  מגוון סוגי המזיקים הנו גדול וביכולתנו לתת מענה ופתרון לכל סוג של מזיק במהירות וביעילות. ישנן כמה שיטות להדברת מזיקים ואנו נסביר לכם ונתייעץ עימכם לפני כל ביצוע הדברה או לכידה. בנוסף, לפני כל הדברה אנו נסביר לכם באילו חומרים אנו נשתמש, כיצד להכין את הבית להדברה, מה הסיכונים אם יש ומתי אתם רשאים לחזור לביתכם לאחר ביצוע ההדברה.

באופן כללי, הדברת מזיקים סטנדרטית בבית נעשית על ידי ריסוס של חומר קוטל חרקים נוזלי על כל הפנלים בבית, ארונות מטבח, ארונות אמבטיה, מתחת לכיורים, כל פתחי הביוב וכן כל מקומות המסתור של המזיקים.

בזמן פעולת הדברת מזיקים אין לאפשר לאף אחד מדיירי הבית וחיות המחמד לשהות בבית. כולם נדרשים לפנות את הבית בזמן ההדברה ולחזור אליו רק לאחר פרק הזמן שאותו הגדיר המדביר.

הדברת מזיקים

הדברת תיקנים – ההדברה תבוצע בדרך כלל על ידי זה שנרסס חומר קוטל חרקים פעיל אל תוך סדקים וחריצים אשר סביר להניח שימצאו שם תיקנים או ביצי תיקנים. הריסוס יתבצע בכל הפנלים של הבית, במשקופים, אדני החלונות, מתחת לכיורים, צינורות ניקוז וכל המקומות הלחים האחרים בבית.

חומרי ההדברה פועלים לאורך זמן ומקקים אשר ייתקלו בחומר הזה פשוט יחוסלו. הימים הראשונים של שלב ריסוס לבית כנגד תיקנים הם קריטיים להצלחת התהליך ולכן רצוי שלא לשטוף את הרצפה מספר ימים כדי שהחומר יהיה נגיש ויפגע ברוב אוכלוסיית התיקנים.

בנוסף, יש אפשרות לביצוע הדברה עם ג'ל ייעודי כנגד תיקנים וגם אפשרות להוספת מלכודות דבק ייעודיות לתיקנים.

 

הדברת נמלים – הדברה בבית תבוצע רק אחרי שאיתרנו את המקומות הפעילים שלהם בבית ואת דרכי החדירה שלהם אל תוך הבית. בהרבה מקרים קן הנמלים נמצא מחוץ לבית וכדי לבצע הדברה יעילה אנו צריכים לחסל את כל הקינים כולל אלו שמחוץ לבית ושממנו הנמלים מגיעות אל תוך הבית. בנוסף, יש אפשרות לביצוע הדברה עם ג'ל ייעודי כנגד נמלים.

הדברת נמלים בגינה תתבצע על ידי איתור כל הקינים וביצוע ריסוס מסיבי אל תוך אותם הקינים וגם מסביב לבית עם אפשרות של פיזור גרגרים בגינה.

 

הדברת פרעושים – הדברת פרעושים בבית תבוצע על ידי ריסוס החומר הפעיל בכל שטח הדירה ובמקומות המרבץ של חיות המחמד. חומרי ההדברה יפעלו לאורך זמן והפרעושים אשר ייתקלו בחומר הזה פשוט יחוסלו. הימים הראשונים של שלב ריסוס לבית נגד פרעושים הינם קריטיים להצלחת התהליך ולכן רצוי שלא לשטוף את הרצפה מספר ימים כדי שהחומר יהיה נגיש ויפגע ברוב אוכלוסיית הפרעושים. הדברת פרעושים בגינה תבוצע על ידי ריסוס החומר הפעיל בכל שטח הגינה ובמיוחד במקומות המרבץ של חיות המחמד בגינה.

 

הדברת קרציות – הדברת קרציות בבית תבוצע על ידי ריסוס החומר הפעיל בכל שטח הדירה ובמקומות המרבץ של חיות המחמד אולם בניגוד להדברות אחרות אנו צריכים לרסס גם על הקירות עד לגובה של מטר ויותר מכיוון שהקרציות נוטות לחפש מקומות גבוהים כדי שיוכלו לקפוץ בקלות על פונדקאי מזדמן. חומרי ההדברה יפעלו לאורך זמן והקרציות אשר ייתקלו בחומר הזה פשוט יחוסלו. הימים הראשונים של שלב ריסוס לבית כנגד קרציות הינם קריטיים להצלחת התהליך ולכן רצוי שלא לשטוף את הרצפה מספר ימים כדי שהחומר יהיה נגיש ויפגע ברוב אוכלוסיית הקרציות. הדברת קרציות בגינה תבוצע על ידי ריסוס החומר הפעיל בכל שטח הגינה ובמיוחד במקומות המרבץ של חיות המחמד בגינה.

הדברת נדלים – ההדברה תבוצע בעיקר באזורים הלחים יותר בבית כגון מטבחים, חדרי אמבטיה, מרתפים, וכ"ו וזאת מכיוון שעור גופם נוטה להתייבש ולכן הם מחפשים אזורים לחים ורטובים.

 

ועוד הרבה סוגים של הדברת מזיקים!